WPP WMZPN

Concordia Elbląg w 1/8 finału WPP

W miniony piątek (8.12.), podczas gali WMZPN w Mrągowie, rozlosowano pary 1/8 finału Bank Spółdzielczy w Szczytnie Wojewódzkiego Pucharu Polski. MKS Działdowo trafił na III-ligowca z Elbląga.

MKKS Concordia Elbląg to aktualnie 14. drużyna III ligi. W 17 rozegranych meczach zdobyła 18 punktów (5 zwycięstw, 3 remisy i 9 porażek). Zespół z Elbląga jest triumfatorem poprzedniej edycji Wojewódzkiego Pucharu Polski. W obecnych rozgrywkach WPP Concordia pokonała Polonię Pasłęk 2-0 (w pierwszej rundzie) oraz rezerwy Olimpii Elbląg 1-0 (w rundzie drugiej).

Mecze 1/8 finału WPP zaplanowano na 2/3 marca. Jednak z racji tego, że Concordia Elbląg w tym terminie rozgrywać będzie pierwszą wiosenną kolejkę, pojedynek ten odbędzie się w środę, 20 marca na stadionie w Działdowie.