(+4) Karol Breski
90'
(+5) Koniec spotkania

Podsumowanie:

Podopieczni Macieja Wiśniewskiego wysoko pokonują Delfina Rybno 6-2. Jest to 7. zwycięstwo naszych zawodników w tym sezonie i 8. spotkanie bez porażki. Trener Wiśniewski powiedział o spotkaniu:

Mecze derbowe mają swoją historię i ten taki był. Zagraliśmy z bardzo dobrze grającym przeciwnikiem, który grał w piłkę ciekawie konstruując akcje. Kolejny dobry mecz w naszym wykonaniu, dużo ciekawych i na dobrej intensywności akcji, które sprawiły gościom sporo kłopotu. Nie ustrzegliśmy się błędów, ale na szczęście po naszych akcjach rywal wyciągał częściej piłkę z bramki. Gramy dalej nie myśląc o celu strategicznym, liczy się tu i teraz. Gratulacje dla całego zespołu za wykonanie planu.

Fotorelację z tego spotkania, tradycyjnie możecie obejrzeć na naszym facebooku. Autorem zdjęć z sobotniego meczu jest niezawodny Darek Buczyński.