Drużyna MKS Działdowo Młodzik D2 (2024/25)

Drużyna Młodzików rozpoczęła sezon

Drużyna Młodzików młodszych (U12) zainaugurowała rozgrywki w sezonie 2024/25. Swój pierwszy mecz w I lidze wojewódzkiej D2 Młodzik rozegrała z rówieśnikami z Rybna.

Podopieczni Dariusza Karskiego w debiucie ulegli Delfinowi 3-11. Bramki dla MKS-u zdobyli: Natan Angowski (2) oraz Franciszek Olczak (1).

W barwach naszej drużyny w tym meczu wystąpili: Antoni Wiesiołek (Br), Tymoteusz Leoniak, Natan Angowski, Antoni Jaszewski (Kpt), Antoni Nadolski, Maksymilian Stępień, Hubert Kiczek, Wiktor Kusik, Karol Duński oraz Bartosz Rudnik (Br), Franciszek Olczak, Jakub Urbański, Miłosz Bartkowski, Olaf Lipka, Ignacy Tomporowski, Konrad Dziombowski, Szymon Stańczak, Alan Chrzanowski.

W tym tygodniu drużyna młodzików rozegra 2 spotkania ligowe. W najbliższą środę (11.09) w Lidzbarku zmierzy się z UPKS Poncio 2010 (godz. 17.00) oraz w piątek (13.09) w Kozłowie z tamtejszym GKS Colet (także godz. 17.00).