Odpadamy z WPP. LZS OHI Frednowy - MKS Działdowo (21.08.24)

Odpadamy z WPP

Wczoraj (21.08) nasza drużyna odpadła z rozgrywek o Wojewódzki Puchar Polski. Na wyjeździe wysoko uległa LZS OHI Frednowy.

Wyjściowa 11:

Odpadamy z WPP. LZS OHI Frednowy - MKS Działdowo (21.08.24). Skład MKSu.
Rezerwowi: Morka, Czarnecki, Czarnomski, Dunajski, Suwiński.

MKS DZIAŁDOWO
1'
Początek I połowy
13'
Damian Demczak wykorzystuje 11
38'
Szymon Nastaj
43'
Franek Brzeziński
45'
Koniec I połowy
46'
Początek II połowy
51'
Hubert Madej
58'
Krystian Jędraszek
58'
Dominik Czarnecki
58'
58'
Jakub Suwiński
62'
Kuba Rososiński
62'
Michał Dunajski
65'
Maciej Górski
67'
Oskar Kowalewski
69'
Kacper Jackowski
69'
Marcel Czarnomski
70'
Kacper Szostek
87'
90'
(+3) Koniec spotkania

Podsumowanie:

Tegoroczną przygodę z Wojewódzkim Pucharem Polski kończymy już w II rundzie, przegrywając z drużyną LZS OHI Frednowy 0-4. Nie był to najlepszy występ naszej drużyny. Pomeczowy komentarz trenera Macieja Wiśniewskiego:

W dzisiejszym meczu pucharowym zagraliśmy z dobrze zorganizowaną drużyną, która do bólu wykorzystałam nasze błędy. Gratulacje dla gospodarzy oraz bramkarza, który mocno przyczynił się do wygranej. W tym meczu o stawkę mogliśmy przyjrzeć się naszej młodzieży, która momentami wyglądała bardzo dobrze. Ale jak to u młodych jest huśtawka gry. Z pokorą przyjmujemy porażkę. W sobotę będzie czas na rewanż.

Jak wspomniał trener Wiśniewski, z zespołem Frednowy spotkamy się już w najbliższą sobotę (24.08). O godzinie 17.00 na działdowskim stadionie rozegramy 2. kolejkę w rozgrywkach A klasy. Już dziś zapraszamy!