KS MROCZNO - MKS DZIAŁDOWO - 17. kolejka

Po 3 punkty do Mroczna

W najbliższą sobotę (15.04.2023 r.) piłkarze MKS Działdowo rozegrają kolejne ligowe spotkanie. W ramach 17. kolejki A klasy wyjadą do Mroczna, gdzie o godzinie 17.00 zmierzą się z miejscowym Klubem Sportowym.

Drużyna KS Mroczno zajmuje aktualne wysokie 5. miejsce w tabeli. Na swoim koncie ma 23 punkty (7 wygranych, 2 remisy, 7 porażek) i bilans bramkowy 30-30. W dotychczasowych 3 kolejkach rundy wiosennej zgromadziła 4 punkty, notując po jednym zwycięstwie, remisie i porażce.

MKS Działdowo pozostaje aktualnym liderem. Z dorobkiem 42 punktów (13 wygranych, 2 remisy, 1 porażka) wyprzedzamy kolejną drużynę o 3 punkty. W 16 dotychczas rozegranych meczach strzeliliśmy 65 bramek (najwięcej w lidze) i straciliśmy 17. Nasz wiosenny bilans to 2 zwycięstwa i jeden remis.

MKS Działdowo 3-krotnie mierzył się z drużyną KS Mroczno. Wszystkie 3 spotkania zakończyły się zwycięstwem podopiecznych Piotra Figurskiego (bilans bramkowy 10-2).

Spotkanie rozegrane zostanie na Boisku szkolnym w Mrocznie. Liczymy na kolejne 3 punkty!