Podział punktów w Radomnie

W sobotę (21.09) rozegrany został mecz na szczycie grupy 4. A Klasy. Podopieczni Macieja Wiśniewskiego na trudnym terenie wywalczyli remis.

Skład MKS-u:

Podział punktów w Radomnie
Rezerwowi: Lemański (Br), Gawenda, Breski, Bartkowski, Suwiński, Dunajski, Rososiński.

[Relacja]:

(+4) Cezary Robaczewski z rzutu wolnego
(+5) Koniec spotkania

Podsumowanie:

Podtrzymujemy serię meczów bez porażki i pozostajemy na fotelu lidera 4. grupy A Klasy. Sobotnie spotkanie tak skomentował trener Maciej Wiśniewski:

“Zacznę nietypowo, a mianowicie: umówiliśmy się, iż nie będziemy komentować pracy sędziów. Jeśli chodzi o sam mecz, to oczywiście jak zawsze chcieliśmy kontrolować spotkanie od początku i tak było. Narzuciliśmy swój styl i dążyliśmy do wygranej. Przypadkowo stracona bramka nie zmieniła naszego podejścia z uwagi na to, iż wiemy co robimy i jak jesteśmy przygotowani. Na inne sytuacje boiskowe nie mam wpływu. Gratulacje dla chłopaków za mega dobrą robotę. Szkoda, że nie mogłem dać więcej pograć młodzieży, ale maszyna dobrze pracowała, a w seniorach gramy na wynik. Liczę, iż dziś w drugim zespole pokażą swoją przydatność do drużyny, bo wiem że na to zasługują. Muszę powiedzieć, że fajnie to wygląda, a praca zaczyna przynosić owoce.”

W sobotę MKS rozegra kolejny mecz wyjazdowy. Tym razem przeciwnikiem naszej pierwszej drużyny będzie Olimpia Kisielice.