Rozkład jazdy na najbliższy weekend (11-12.05.2024)

Rozkład jazdy na najbliższy weekend

W najbliższy weekend nasze drużyny powalczą o kolejne punkty. Seniorzy pojadą w sobotę do Biskupca. Rezerwy w niedzielę gościć będą drużynę ze Szczytna.

MKS

Nasza pierwsza drużyna rozegra wyjazdowe spotkanie w Biskupcu. GKS Ossa Biskupiec to 6. drużyna w grupie 2 Klasy Okręgowej. Na swoim koncie zgromadziła 45 punktów w 24 meczach (14 zwycięstw, 3 remisy i 7 porażek). W poprzedniej kolejce spotkań, Ossa zremisowała w Rudzienicach 1-1.

MKS z kolei uzbierał do tej pory 19 punktów (6 wygranych, 1 remis i 17 porażek). Pozwala to na 13. lokatę w tabeli. Za nami przegrane spotkanie z Płomieniem Turznica. Na działdowskim stadionie nieznacznie ulegliśmy 1-2.

Sobotni mecz będzie 6. starciem MKS-u z Ossą. Z dotychczasowych pięciu, 2-krotnie wygrywaliśmy, a 3-krotnie uznawaliśmy wyższość rywali. W każdym spotkaniu padało sporo bramek (łącznie 21), 8 dla Działdowa i 13 dla Biskupca. Jesienią obecnego sezonu 2-krotnie gościliśmy drużynę Ossy na działdowskim stadionie. W Wojewódzkim Pucharze Polski pokonaliśmy rywali po serii rzutów karnych 4-3, natomiast w lidze po wyrównanym meczu przegraliśmy 1-2.

Mecz GKS Ossa Biskupiec – MKS Działdowo, rozegrany zostanie w sobotę (11 maja) o godzinie 15.00 na stadionie w Biskupcu.

MKS II

Nasza drużyna rezerw rozegra domowe spotkanie w Działdowie. Jej najbliższym rywalem będą rezerwy GKS-u Szczytno. GKS zajmuje aktualnie przedostatnie miejsce w tabeli z dorobkiem 7 punktów. Z 16 spotkań wygrał 2, zremisował 1 i poniósł 13 porażek. Jednej z nich doznał w ostatniej kolejce z drużyną Agricola Mierki 3-6.

MKS II to 5. drużyna w 3. grupie Klasy B, z 8 zwycięstwami, 3 remisami i 5 porażkami na koncie. Przed tygodniem drugi zespół MKS-u został rozbity w Kurzętniku, przegrywając z Zamkiem aż 0-7.

W rundzie jesiennej, nasze rezerwy wysoko zwyciężyły drugi GKS w Szczytnie 5-1. Liczymy na podobny wynik w najbliższym spotkaniu.

Na mecz MKS II Działdowo – GKS II Szczytno zapraszamy w niedzielę (12 maja) na działdowski stadion. Początek spotkania planowany jest na godzinę 16.00.