Początek spotkania Ossa Biskupiec - MKS Działdowo (11.05.24). Strzelanina w Biskupcu.

Strzelanina w Biskupcu

W minioną sobotę (11.05) nasi seniorzy rozegrali spotkanie w Biskupcu. Mecz zakończył się hokejowym wynikiem 9-4 dla Ossy.

Wyjściowa ’11’ MKS-u:

Strzelanina w Biskupcu. Wyjściowa 11 MKSu (11.05.24).
Rezerwowi: Kołomański, Graszek, Bąbalicki A., Osicki, Sieński, Szostek.

MKS DZIAŁDOWO
1'
Początek spotkania
16'
Rafał Wiśniewski
18'
Szczepański nad bramką
19'
Szczepański sam na sam, bramkarz na rzut rożny
20'
Maciej Banaszek
24'
Brzeziński sam na sam, dogonił go obrońca i wybił piłkę
26'
Rafał Kasprowicz
38'
Szczepański sam na sam, po raz kolejny bramkarz broni
40'
43'
Mateusz Nadrowski
45'
Koniec I połowy
46'
Filip Krystowczyk (w przerwie)
46'
Nikolas Kołomański
46'
Przemek Kordalski (w przerwie)
46'
Paweł Graszek
46'
Krystian Szczepański (w przerwie)
46'
Kacper Szostek
46'
Początek II połowy
50'
Paweł Ochtyra
53'
Kacper Jackowski dobija strzał Jędraszka
54'
55'
W polu karnym fauluje Graszek
56'
Arkadiusz Konicz pewnie egzekwuje 11
70'
Franek Brzeziński bezpośrednio z wolnego
75'
Łukasz Szymański
75'
Adrian Bąbalicki
75'
Kacper Szostek po dośrodkowaniu Jackowskiego
79'
Szymek Banaś
79'
Dominik Sieński
80'
Paweł Graszek huknął od poprzeczki
85'

Podsumowanie:

Mecz zakończył się prawdziwie hokejowym wynikiem. Niestety znacznie większą ilość z 13 bramek strzelili gospodarze. Być może spotkanie to miałoby inny przebieg, gdybyśmy skuteczniej wykorzystywali prezenty od obrony Ossy, zwłaszcza te z początku spotkania. Być może wynik byłby inny, gdyby nasi bramkarze stanęli na wysokości zadania. Być może… Tak czy siak, Ossa Biskupiec ogrywa nas zdecydowanie 9-4.

W kolejnym spotkaniu o punkty łatwiej nie będzie. W sobotę, 18 maja, na działdowski stadion zawita walcząca o awans Polonia Pasłęk.