rOZKŁAD JAZDY NA NAJBLIŻSZY WEEKEND (15-16.06.24)

Rozkład jazdy na najbliższy weekend

W najbliższy weekend (15-16.06) nasze drużyny rozegrają ostatnie mecze w sezonie 2023/24. Pierwsza drużyna powalczy w Ostródzie z Sokołem. Rezerwy w Działdowie zagrają z Orzycem Janowo.

MKS

Podopieczni Macieja Wiśniewskiego mają jeszcze matematyczne szanse na miejsce barażowe. Żeby jednak mieć co liczyć trzeba wygrać najbliższy mecz. O zwycięstwo będzie niezwykle trudno, ponieważ czeka nas wyjazd do Ostródy. Tam zmierzymy się z walczącym o awans do IV ligi Sokołem.

Sokół Ostróda to aktualny wicelider naszej grupy, który cały czas walczy o wygranie klasy okręgowej. Ostródzianie, żeby zagwarantować sobie przynajmniej baraże o awans muszą wygrać niedzielne spotkanie.

MKS porażką w ostatniej kolejce z Kormoranem Zwierzewo niemalże zaprzepaścił szansę na pozostanie w klasie okręgowej. Do udziału w barażach o utrzymanie potrzebujemy zwycięstwa z Sokołem oraz porażki Kormorana. Kormoran grać będzie u siebie z Zatoką Braniewo.

Jesienią MKS uległ na działdowskim stadionie Sokołowi 0-3.

Mecz Sokół Ostróda – MKS Działdowo rozegrany zostanie w sobotę (15 czerwca) na stadionie OCSiR w Ostródzie, początek spotkania o godzinie 17.00.

MKS II

Nasza drużyna rezerw rozgrywki w B klasie zakończy w niedzielę. Na działdowski stadion zawita lider 3. grupy – Orzyc Janowo. Drużyna z Janowa zapewniła już sobie zwycięstwo w tegorocznych rozgrywkach oraz awans do A klasy. MKS II walczy o miejsca 5-7. Jesienią wysoko przegraliśmy w Janowie 1-6.

Mecz MKS II Działdowo – Orzyc Janowo odbędzie się w niedzielę (16 czerwca) na działdowskim stadionie, rozpoczęcie spotkania planowane jest na godzinę 11.00.