Rozkład jazdy na 23-24.09.2023

Rozkład jazdy na najbliższy weekend

W najbliższy weekend czekają nas derby powiatu w Klasie Okręgowej oraz mecz wyjazdowy drużyny rezerw w Klasie B.

MKS

Nasza pierwsza drużyna na własnym stadionie podejmować będzie Delfina Rybno. Zespół z Rybna jako jedyny w naszej grupie nie zdobył jeszcze punktów. W siedmiu spotkaniach zdobył 7 bramek, tracąc ich aż 37 i z zerowym dorobkiem zamyka ligową tabelę. Przed tygodniem Delfin uległ na własnym boisku Czarnym Rudzienice 0-7.

Podopieczni Piotra Figurskiego plasują się na 12. miejscu z dorobkiem 6 punktów. Dotychczas 2-krotnie wygrywaliśmy i 5-krotnie przegrywaliśmy swoje spotkania, strzelając 13 i tracąc 16 bramek. W poprzedniej kolejce ulegliśmy na wyjeździe Zatoce Braniewo 0-2.

Najbliższe spotkanie będzie dobrą okazją do podreperowania dorobku punktowego. Jednak żadnego rywala nie można lekceważyć. Zapraszamy na działdowski stadion w sobotę (23 września), początek spotkania MKS Działdowo – Delfin Rybno o godzinie 16.00.

MKS II

Nasza drużyna rezerw uda się z kolei do Szczytna, gdzie o kolejne punkty walczyć będzie z rezerwami GKS Szczytno. Jak dotąd, nasi niedzielni rywale, zdobyli 3 punkty, jednak rozegrali dopiero 4 spotkania. Jedyne zwycięstwo odnieśli na własnym boisku, pokonując przed tygodniem Agrocolę Mierki 3-2. Aktualnie drużyna ze Szczytna zamyka ligową tabelę.

MKS II z kolei zajmuje 4. lokatę. W 5 rozegranych meczach zdobyliśmy 9 punktów, 3-krotnie wygrywając i 2-krotnie ponosząc porażkę. Za podopiecznymi Jerzego Szmita starcie z aktualnym wiceliderem naszej grupy. Przed tygodniem minimalnie przegraliśmy z Zamkiem Kurzętnik 0-1.

Spotkanie GKS II Szczytno – MKS II Działdowo rozegrane zostanie w niedzielę (24 września) na boisku gminnym w Olszynach o godzinie 14.00.

Orliki MKS

Zapraszamy także wszystkich kibiców na turniej naszej najmłodszej drużyny. Podopieczni Darka Karskiego rozegrają go w poniedziałek (25 września) na boiskach przy ulicy Świerkowej. Do Działdowa zawitają dziecięce drużyny Startu Nidzica oraz Orła Janowiec Kościelny. Nasz klub reprezentować będą 2 drużyny Orlików. Początek turnieju zaplanowany jest na godzinę 17.00.