Rozkład jazdy (30.09-1.10)

Rozkład jazdy na najbliższy weekend

Przed nami kolejny weekend ligowych zmagań. MKS zagra w Turznicy (Klasa Okręgowa), drużyna rezerw w Działdowie (Klasa B).

MKS

Zawodników pierwszej drużyny czeka wyjazd do Turznicy, gdzie o pierwsze punkty w Klasie Okręgowej na wyjeździe powalczą z Płomieniem Turznica. Tamtejsza drużyna zajmuje aktualnie 7. miejsce w tabeli. Po 3 zwycięstwach, 4 remisach i tylko 1 porażce ma na swoim koncie 13 punktów (bilans bramkowy 15-13). W ostatniej kolejce piłkarze Płomienia zdobyli cenny 1 punkt. Na wyjeździe zremisowali z Czarnymi Rudzienice 1-1.

Podopieczni Piotra Figurskiego mają za sobą wysokie zwycięstwo z Delfinem Rybno 4-0. Po 8 rozegranych meczach mamy na koncie 9 punktów (3 zwycięstwa i 5 porażek) i z bilansem bramkowym 17-16 zajmujemy 10. lokatę. Do sobotniego rywala tracimy 4 punkty.

Mecz Płomień Turznica – MKS Działdowo rozpocznie się w sobotę, 30 września, na Stadionie w Turznicy o godzinie 15.00.

Dla kibiców MKS-u, których nie będzie w Turznicy, przeprowadzimy relację na żywo z tego spotkania. Zapraszamy na naszą stronę od godziny 14.30.

MKS II

A w niedzielę, 1 października, zapraszamy wszystkich kibiców na działdowski stadion. Nasza druga drużyna rozegra bowiem mecz 7. kolejki Klasy B. Drugi MKS gościć będzie drużynę Agricola Mierki. Drużyna z Mierek zajmuje 6. miejsce w B-klasowej tabeli. W swoim dorobku ma 9 punktów (3 zwycięstwa i 3 porażki). Przed tygodniem wysoko pokonała rezerwy GKS-u Grunwald 6-0.

Podopieczni Jerzego Szmita z kolei, mają za sobą bardzo udany wyjazd do Szczytna, gdzie odnieśli 4. zwycięstwo w rozgrywkach. Przekonująco pokonaliśmy tam rezerwy GKS-u Szczytno 5-1. Dzięki tej wygranej, z dorobkiem 12 punktów zajmujemy 3. miejsce w tabeli.

Spotkanie MKS II Działdowo – WTKS Agricola Mierki rozpocznie się o godzinie 14.00. Zapraszamy wszystkich na działdowski stadion