Rozkład jazdy (20-21.04.24)

Rozkład jazdy na najbliższy weekend

W nadchodzący weekend nasze drużyny powalczą o kolejne punkty. Pierwsza drużyna zagra na działdowskim stadionie z Zatoką Braniewo, rezerwy pojadą do Gwiździn.

MKS

Podopiecznych Macieja Wiśniewskiego czeka trudne wyzwanie. W sobotę na działdowskim stadionie podejmować oni będą MKS Zatokę Braniewo. Zatoka to aktualnie 4. drużyna klasy okręgowej. Na swoim koncie ma 44 punkty. Nasi najbliżsi rywale wygrali 13 z 21 rozegranych meczów, 5 zremisowali i tylko 3-krotnie doznali porażki. Przed tygodniem pewnie pokonali na własnym boisku Czarnych Rudzienice 4-1.

MKS Działdowo ma za sobą nieudany wyjazd do Susza. W minioną sobotę ulegliśmy tamtejszej Unii 0-3. Chociaż gra była dużo lepsza niż wynik tego spotkania, nie udało się przywieźć punktów. Tym samym pozostajemy na 13 miejscu w tabeli z dorobkiem 16 punktów. Na naszym koncie 5 zwycięstw, 1 remis i 15 porażek. W rundzie jesiennej Zatoka okazała się lepsza w Braniewie i pokonała nasz zespół 0-2.

Mecz MKS Działdowo – Zatoka Braniewo rozegrany zostanie na działdowskim stadionie w sobotę (20 kwietnia) o godzinie 16.00. Serdecznie zapraszamy!

MKS II

Nasza druga drużyna rozegra swoje spotkanie na wyjeździe. Podopieczni Jerzego Szmita mierzyć się będą z Wichrem w Gwiździnach. Wicher to ostatnia drużyna w grupie 3 B klasy. Z 13 rozegranych meczów, doznała aż 12 porażek, wygrywając zaledwie 1 raz. Daje to im tylko 3 punty. Przed tygodniem ulegli w Szczytnie rezerwom GKS-u 1-4.

Rezerwy MKS-u w ostatniej kolejce bezbramkowo zremisowały derby Działdowa z drużyną ADP. Był to drugi remis w tym sezonie. Z pozostałych rozegranych meczów drugi MKS wygrał 8, a przegrał 3. Z dorobkiem 26 punktów, zajmujemy 4. miejsce w B klasie. Poprzednie spotkanie z Wichrem rozgrywane było na działdowskim stadionie i zakończyło się zwycięstwem naszych rezerw 1-0.

Mecz KS Wicher Gwiździny – MKS II Działdowo rozegrany zostanie na boisku w Gwiździnach. Początek spotkania w niedzielę (21 kwietnia) o godzinie 14.30.