Rozkład jazdy na weekend (14-15.09.24)

Rozkład jazdy na weekend

W najbliższy weekend wszystkie drużyny MKS Działdowo grają mecze wyjazdowe. Pierwsza drużyna zagra w Szymbarku, druga w Nowym Mieście Lubawskim.

MKS

Podopieczni Macieja Wiśniewskiego swoje spotkanie tym razem rozegrają w niedzielę. Przeciwnikiem MKS-u będzie Zamek Szymbark, beniaminek w A klasie.

LZS Zamek Szymbark to aktualnie 7. drużyna w naszej grupie. Na swoim koncie, po 4 spotkaniach ma 4 punkty. Jak dotąd Szymbark triumfował 1-krotnie, 1-krotnie remisując i zaliczając 2 porażki. Na swoim koncie podopieczni Krzysztofa Brejdakowskiego mają 8 strzelonych i 12 straconych goli. Przed tygodniem Zamek wysoko przegrał z imiennikiem z Kurzętnika 0-5.

MKS z kolei zwyciężył we wszystkich 4 spotkaniach ligowych. Z kompletem punktów liderujemy rozgrywkom A Klasy z pokaźnym dorobkiem 22 strzelonych i 1 straconej bramki. W ostatniej kolejce pokonaliśmy na działdowskim stadionie Drewneks Sampława 5-1.

Niedzielne spotkanie będzie 1. z serii 3 wyjazdowych spotkań MKS-u. Z drużyną Zamka Szymbark rywalizowaliśmy w naszym debiutanckim sezonie 2018/19 w rozgrywkach B Klasy. Obydwa spotkania zakończyły się naszym zwycięstwem.

Mecz Zamek Szymbark – MKS Działdowo rozegrany zostanie w niedzielę, 15 września na boisku gminnym w Szymbarku. Pierwszy gwizdek rozlegnie się o godzinie 13.00.

MKS II

Podopieczni Cezarego Kawczyńskiego na swój mecz wyjadą do Nowego Miasta Lubawskiego, gdzie mierzyć się będą z rezerwami Drwęcy.

Drugi zespół Drwęcy to nowa drużyna, zgłoszona w tym sezonie do rozgrywek po raz pierwszy. Do tej pory rozegrała 3 spotkania i wszystkie 3 zakończyła niepowodzeniem. Przed tygodniem minimalnie przegrała w Ulnowie 0-1.

Nasz drugi zespół rozegrał do tej pory 2 spotkania w tym sezonie B Klasy. W pierwszym pokonał Orła Ulnowo 5-1, a przed tygodniem rozbił Żaka Jamielnik aż 10-0. Z kompletem punktów i bilansem bramkowym 15-1 zajmujemy 3. miejsce w grupie 4.

Mecz Drwęca II Nowe Miasto Lubawskie – MKS II Działdowo odbędzie się w sobotę, 14 września na stadionie MOSiR w Nowym Mieście Lubawskim, początek spotkania o godzinie 16.00.

MKS Młodzik

W piątek (13 września) wszystkich sympatyków rozgrywek młodzieżowych zapraszamy do pobliskiego Kozłowa. Tam o godzinie 17.00 nasza drużyna młodzików młodszych zmierzy się ze swoimi rówieśnikami z miejscowego Colet-u.