Rozkład jazdy na weekend (18.0924)

Rozkład jazdy na weekend

W nadchodzący weekend nasze obydwie drużyny rozegrają swoje mecze na wyjazdach. W sobotę o 16.00 rozpoczną się spotkania w Kisielicach i Smykówku.

MKS

Podopieczni Macieja Wiśniewskiego zagrają w Kisielicach, gdzie mierzyć się będą z tamtejszą Olimpią.

MLKS Olimpia Kisielice to aktualnie 6. drużyna w naszej grupie. Na swoim koncie ma 2 zwycięstwa, 2 remisy i 2 porażki. 10 strzelonych i 16 straconych bramek pozwoliło na 8-punktową zdobycz. W ostatniej kolejce Olimpia zremisowała z Zamkiem Kurzętnik 3-3.

MKS może pochwalić się 2-krotnie większą zdobyczą punktową niż sobotni rywal. W 6 spotkaniach triumfowaliśmy 5-krotnie i 1-krotnie remisowaliśmy. Przed tygodniem z Radomniakiem Radomno padł wynik 2-2.

Z Olimpią dotychczas mierzyliśmy się 2-krotnie. W sezonie 2018/19 wygraliśmy obydwa spotkania, w Działdowie 2-0 i w Kisielicach 6-2.

Mesz Olimpia Kisielice – MKS Działdowo rozegrany zostanie w sobotę, 28 września na stadionie miejskim w Kisielicach, początek spotkania o godzinie 16.00.

MKS II

O tej samej porze spotkanie rozpocznie druga drużyna MKS-u. Podopieczni Cezarego Kawczyńskiego zagrają z Iskrą Smykówko.

Iskra jest aktualnym liderem grupy 4. B Klasy. W 5 rozegranych meczach zdobyła 13 punktów (4 zwycięstwa, 1 remis) zdobywając 22 i tracąc 11 bramek. Jedyne punty drużyna ze Smykówka straciła w Ulnowie, gdzie zremisowała z Orłem 1-1.

Rezerwy MKS-u rozegrały dotychczas jedno spotkanie mniej. Podobnie jak nasz sobotni rywal nie doznaliśmy jeszcze porażki. Przed tygodniem zremisowaliśmy w Działdowie z Torpedą Rożental 2-2.

Mecz GKS Iskra Smykówko – MKS II Działdowo odbędzie się w sobotę, 28 września na boisku gminnym w Smykówku, pierwszy gwizdek o godzinie 16.00.