Rządowy Program KLUB 2023!

Miło nam poinformować, że Miejski Klub Sportowy „Działdowo” otrzymał dofinansowanie w wysokości 10.000,00 zł z Rządowego Programu KLUB 2023!

Jesteśmy bardzo szczęśliwi. Po raz kolejny nasz wniosek został oceniony wysoko i dzięki temu otrzymamy środki, które zgodnie z regulaminem przeznaczymy na wynagrodzenia dla trenerów – mówi prezes MKS-u Patryk Piekarski.

Nie są to jedyne pieniądze rządowe pozyskane przez nasz klubu w roku 2023.

Na początku roku staraliśmy się o 10 tys. zł z Programu Certyfikacji Szkółek Piłkarskich i również się udało! Na tym jednak nie koniec, bowiem cały czas analizujemy różnego rodzaju programy i granty. Mogę zdradzić, że jesteśmy aktualnie na etapie pozyskiwania środków na organizację dwóch obozów letnich. Mam nadzieję, że już niedługo będziemy mogli podzielić się kolejnymi dobrymi nowinami – komentuje prezes Patryk Piekarski.