MKS Działdowo - LZS Osa Ząbrowo (3.06.2023)

Mecz z Ząbrowem

W najbliższą sobotę, 3 czerwca 2023 roku, seniorzy MKSu rozegrają kolejny mecz ligowy. Tym razem naszym rywalem będzie LZS Osa Ząbrowo.

Osa Ząbrowo zajmuje aktualnie 12, miejsce w tabeli i walczy o utrzymanie w A klasie. W 23 rozegranych meczach zgromadziła 21 punktów, odnosząc 6 zwycięstw, 1 remis i 15 porażek. Drużyna z Ząbrowa przegrała 8 ostatnich spotkań, w tym przed tygodniem z Orłem Janowiec Kościelny 0-5.

MKS Działdowo ma za sobą udane derby powiatu, w których pokonaliśmy Wel Lidzbark na ich boisku 4-2. Przewodzimy A-klasowej tabeli od 13 kolejek. Z 23 spotkań sezonu 2022/23 wygraliśmy 19, zremisowaliśmy 3 i ponieśliśmy tylko jedną porażkę.

Sobotni mecz, będzie czwartym rozegranym pomiędzy tymi drużynami. Jak dotąd MKS odniósł 2 zwycięstwa i 1 remis (bilans bramkowy 6-1 dla MKSu). Jesienią wygraliśmy w Ząbrowie 4-0.

Nasi piłkarze, choć potrzebują tylko 1 punktu, żeby definitywnie przypieczętować awans do klasy okręgowej, na pewno powalczą o pełną pulę.

Zapraszamy wszystkich serdecznie na działdowski stadion! Początek spotkania o godzinie 16.00.