Krystian Jędraszek po asyście Dunajskiego
90'
Koniec spotkania

Podsumowanie:

MKS odnosi zwycięstwo na rozpoczęcie A-klasowych rozgrywek, pewnie pokonując Vel 6-0. Po spotkaniu o komentarz poprosiliśmy trenera Wiśniewskiego:

Wiedząc jaką pracę wykonaliśmy w okresie przygotowawczym, znając potencjał naszej drużyny podeszliśmy to tego spotkania jak i przeciwnika z dużym szacunkiem. Od początku chcieliśmy, by mecz potoczył się na naszych warunkach i tak było. Zadbaliśmy o sferę mentalną, było widać dobrą koncentrację indywidualną jak i zespołową. Oczywiście było sporo błędów, ale wyszliśmy z nich jako drużyna zwycięsko. Mecz bez straty bramki, bardzo mi na tym zależało, a do tego sporo bramek po ładnych akcjach. Grając w 10 przez 40 min, potrafiliśmy strzelić 2 bramki, tworząc wiele sytuacji pod bramką gospodarzy. Stąpamy twardo po ziemi. Teraz Puchar Polski w środę i w sobotę mecz mistrzowski. Wszyscy są zdrowi do dyspozycji trenerów. Weszliśmy na pierwsze piętro, jeszcze 25 na górę.