16. MKS DZIAŁDOWO - Start Nidzica (9.03.2024)

Wracamy do gry!

Już w najbliższą sobotę (9.03), po długich 118 dniach przerwy zimowej, MKS wznowi rozgrywki klasy okręgowej. Na działdowskim stadionie podejmować będziemy Start Nidzica.

MKS Start Nidzica to 3. drużyna naszej grupy, jednak do lidera traci zaledwie 1 punkt. W 15 meczach rundy jesiennej Start zdobył 34 punkty (11 zwycięstw, 1 remis i 3 porażki). Nidzicki MKS jest najskuteczniejszą drużyną w grupie, dotychczas zanotowali 54 trafienia. Za nidziczanami pierwszy mecz tej wiosny. W 1/8 finału Wojewódzkiego Pucharu Polski pokonali Wałszę Pieniężno 2-0.

MKS Działdowo ukończył jesienne rozgrywki na 13. miejscu w tabeli. 4 zwycięstwa i 11 porażek pozwoliło uzbierać 12 punktów. Na ławce trenerskiej MKS-u zadebiutuje trener Maciej Wiśniewski, który solidnie przepracował okres przygotowawczy z naszymi zawodnikami. Za nimi 2 miesiące ciężkich treningów na hali, orlikach i pełnowymiarowych boiskach ze sztuczną nawierzchnią. Czas na oficjalny sprawdzian.

Serdecznie zapraszamy na sobotnie spotkanie, które rozpocznie się o godzinie 14.30