MKS CUP 2024

MKS CUP 2024

W najbliższą niedzielę, w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 2 w Działdowie odbędą się 2 turnieje piłkarskie dla najmłodszych zawodników.

W pierwszym turnieju o Puchar Starosty Działdowskiego wystąpi 8 drużyn w kategorii Żak (urodzeni w 2015 i młodsi). Zgodnie z wytycznymi PZPN rywalizacja w tej kategorii odbywa się bez klasyfikacji punktowej. Chodzi przede wszystkim o dobrą zabawę dla najmłodszych zawodników. Pierwsze spotkania rozegrane zostaną od godz. 9.00.

Drugi z turniejów, o puchar Burmistrza miasta Działdowo rozpocznie się o godzinie 13.00. W nim także wystąpi 8 drużyn, jednak już w starszej kategorii wiekowej (urodzeni 2013 i młodsi). Orliki rywalizować już będą o punkty i końcowe zwycięstwo. Wszystkie wyniki i klasyfikacje na żywo będzie można śledzić na naszej stronie.

Zapraszamy wszystkich na Halę Sportową przy Szkole Podstawowej nr 2 w Działdowie. Naszym najmłodszym zawodnikom przyda się Wasze Wsparcie!