MKS II DZIAŁDOWO - ADP Działdowo (27.08)

Wygrana drużyny rezerw

W niedzielę (24.09) drużyna rezerw MKS-u rozegrała kolejny mecz w rozgrywkach klasy B. Tym razem, na wyjeździe, mierzyła się z rezerwami GKS-u Szczytno.

vs

MKS II rozpoczął w składzie:

Skład na mecz z GKS II Szczytno (24.09)

Na ławce rezerwowych usiedli:

1. Morka (BR, w przerwie za Lemańskiego Kacpra),

3. Czarnomski (w 80′ za Goździaszka),

16. Świątek (w 63′ za Kliniewskiego),

18. Żurawski (w 63′ za Rutynę).

Jako pierwsi bramkę w tym meczu zdobyli zawodnicy MKS-u. W 23′ na listę strzelców wpisał się Paweł Graszek. Zaledwie po 2 minutach gry gospodarze wyrównali. Do przerwy wynik się już nie zmienił. Po pierwszych 45 minutach był remis 1-1.

W drugiej połowie strzelali już tylko podopieczni Jerzego Szmita. W 50′ swoją pierwszą bramkę w tym meczu zdobył Mateusz Wieczorek. W 75′ i 83′ dwa trafienia dołożył Jakub Kociela, a minutę później Mateusz Wieczorek trafił do siatki po raz drugi.

Rezerwy MKS Działdowo pewnie pokonały rezerwy GKS Szczytno 5-1. Po 6 kolejkach B klasy nasza druga drużyna zajmuje 3. miejsce w tabeli grupy 3.

W kolejną niedzielę (1 października) MKS II Działdowo podejmować będzie drużynę Agricola Mierki. Spotkanie rozpocznie się o godz. 14.00 na działdowskim stadionie. Już dziś zapraszamy wszystkich na ten mecz.