Setny mecz Adriana Bąbalickiego w barwach MKS-u!

Setka Bomby!

Sobotnie spotkanie z Delfinem Rybno było oficjalnym meczem numer 100 ADRIANA BĄBALICKIEGO w barwach MKS-u!

Adrian Bąbalicki jest związany z naszym klubem od początku jego istnienia. Do MKS-u trafił z pobliskiego Welu Lidzbark, gdzie rozegrał 2 sezony w klasie A. Ten 26-letni obrońca ma także za sobą występy w III lidze w barwach działdowskiego Startu (sezony 2014/15 i 2015/16).

W barwach MKS-u w oficjalnym meczu zadebiutował 21 lipca 2018 w rozgrywkach Wojewódzkiego Pucharu Polski WMZPN przeciwko drużynie SKF Kunki. I do tej pory, jako filar naszej obrony, rozegrał ponad 8000 minut. Ponadto ma imponujący, jak na obrońcę, dorobek bramkowy. Na swoim koncie zgromadził 38 trafień. Pełne statystyki Adriana w naszym klubie możecie zobaczyć tutaj>.

Bomba, dziękujemy! I liczymy na więcej!