Wygrana w Zwierzewie.

Wygrana w Zwierzewie

W sobotę (4.11.) piłkarze MKS-u rozegrali ostatnie wyjazdowe spotkanie w tej rundzie. Na boisku w Zwierzewie mierzyli się z miejscowym Kormoranem. Na ławce trenerskiej pierwszego zespołu zadebiutował w tym meczu Jerzy Szmit.

MKS rozpoczął w składzie:

Kormoran Zwierzewo - MKS Działdowo (4.11.23). Wygrana w Zwierzewie.
Rezerwowi: Krystowczyk, Konic, Bąbalicki, Breski, Szczepański, Lemański, Graszek.

[Relacja]:

(+4) Kuba Lemański
(+5) KONIEC

Podsumowanie:

Nasi piłkarze pokazali w tym meczu charakter. Pomimo niekorzystnego rezultatu (do 60′ 0-2 dla Zwierzewa) walczyli do końca spotkania i w samej końcówce zdobyli zwycięskiego gola. Są to pierwsze punkty w tym sezonie zdobyte przez nasz zespół na wyjeździe. Trener Jerzy Szmit bardzo udanie debiutuje w roli trenera pierwszej drużyny. Brawo Panowie!

Zdjęcia z tego spotkania możecie zobaczyć na fanpage-u Portal Informacyjny Powiatu Ostródzkiego.

A już w niedzielę MKS rozegra ostatnie ligowe spotkanie w tym roku. Na działdowski stadion przyjedzie ostródzki Sokół, aspirujący do wygrania ligi.

Mecz MKS Działdowo – OKS Sokół Ostróda, 12 listopada 2023, godzina 13.00. Serdecznie zapraszamy na stadion!