Zapraszamy na mecz! MKS Działdowo - UKS Żak Jamielnik.

Zapraszamy na mecz!

W sobotę, 22 kwietnia 2023 roku, na działdowskim stadionie piłkarze MKS Działdowo podejmować będą drużynę UKS Żak Jamielnik. Mecz rozegrany zostanie w ramach 18. kolejki A klasy.

UKS Żak Jamielnik to jedna z dwóch bezkompromisowych drużyn w naszej grupie. Jej dotychczasowy bilans gier to 6 zwycięstw i 11 porażek (0 remisów!). W 17 dotychczas rozegranych meczach uzbierała 18 punktów, zdobywając 24 i tracąc 37 bramek. Dorobek ten pozwala na zajmowanie 10. miejsca w A-klasowej tabeli. W ostatniej kolejce Żak niespodziewanie wygrał na własnym boisku z wiceliderem LZS Orzeł Janowiec Kościelny 2-1.

MKS Działdowo zdobył o 26 punktów więcej od sobotniego rywala, ma ich 44. Dzięki zeszło- tygodniowemu zwycięstwu w Mrocznie 4-0, umocniliśmy się na pozycji lidera i powiększyliśmy przewagę nad 2. i 3. zespołem do 6 punktów.

Sobotnie spotkanie będzie czwartą rywalizacją obydwu drużyn. W dotychczasowych meczach MKS triumfował 3-krotnie, strzelając 16 i tracąc 1 bramkę. Mocno wierzymy, że i tym razem będzie podobnie.

Mecz rozpocznie się o godzinie 16.00. Zapowiada się słoneczna pogoda i dobre widowisko. Serdecznie zapraszamy na mecz!