UKS Rozwój Iława - MKS Działdowo (31.08.24). 3. kolejka A klasy

3. Kolejka A Klasy

W sobotę (31.08) pierwsza drużyna MKS-u rozegra 3. kolejkę w A klasie. Podopiecznych Macieja Wiśniewskiego czeka wyjazd do Iławy na mecz z Rozwojem.

UKS Rozwój Iława (dawniej UKS Mały Jeziorak Iława) w obecnym sezonie ma na swoim koncie 2 porażki w dwóch meczach. W 1. kolejce minimalnie przegrał na własnym boisku z Delfinem Rybno 1-2. Przed tygodniem z kolei, podopieczni Tomasza Wojewody ulegli Zamkowi Kurzętnik 0-4. Aktualnie Rozwój zajmuje 11. miejsce w tabeli z bilansem bramkowym 1-6.

MKS bardzo udanie rozpoczął obecne rozgrywki ligowe. Na naszym koncie wyjazdowa wygrana z Velem Dąbrówno 6-0 oraz domowe zwycięstwo z LZS OHI Frednowy 8-0. Dzięki temu zajmujemy 1. miejsce w tabeli z kompletem punktów na swoim koncie. Na ławkę trenerską MKS-u wróci w tym spotkaniu pierwszy trener – Maciej Wiśniewski, asystować mu będzie Cezary Kawczyński.

Sobotni mecz będzie 3. spotkaniem tych drużyn w historii. W sezonie 2022/23 rywalizowaliśmy z ówczesnym Małym Jeziorakiem także w A Klasie. MKS wygrał obydwa spotkania, w Działdowie 8-1 i w Iławie 2-0. Spotkanie w Iławie było jednak bardzo zacięte i wyrównane. Jak będzie tym razem?

Spotkanie UKS Rozwój Iława – MKS Działdowo rozegrane zostanie na stadionie miejskim w Iławie. Początek spotkania w sobotę, 31 sierpnia o godzinie 14.00.

Druga drużyna MKS-u pauzuje w tej kolejce. Najbliższy mecz rozegra 8.09.2024 r.