Frednowy rozbite! MKS Działdowo - LZS OHI Frednowy (24.08)

Frednowy rozbite!

W sobotę (24.08) pierwsza drużyna rozegrała 2. kolejkę A Klasy. Na działdowskim stadionie rozgromiła LZS OHI Frednowy 8-0.

Mks rozpoczął w składzie:

Frednowy rozbite. Skład MKS Działdowo (24.08.24)
Rezerwowi: Lemański (BR), Breski, Suwiński, Dunajski, Sieński, Rososiński, Czarnecki

[Relacja]:

Dominik Czarnecki
Michał Dunajski

Podsumowanie:

MKS odnosi 2. łatwe zwycięstwo w 2. spotkaniu ligowym. Tym razem, na własnym boisku, pokonujemy LZS OHI Frednowy 8-0. Tym samym udanie rewanżujemy się za środową porażkę w Wojewódzkim Pucharze Polski i umacniamy na czele A-klasowej tabeli. Po spotkaniu, trener Maciej Wiśniewski powiedział:

W mojej ocenie najważniejsze było podejście do meczu. Głodni rewanżu chcieliśmy dominować przez cały mecz. Plan na mecz wypalił, a sam wynik to sprawa dobrej pracy, świadomości i pracy mentalnej.

Wszystkie te rzeczy nie mają jednak żadnego znaczenia, gdy dowiadujemy się o smutnych sprawach. To zwycięstwo dedykujemy naszemu bramkarzowi i wysyłamy szczególne wyrazy współczucia. Damian, jesteśmy z Tobą!

Fotorelację z tego spotkania możecie zobaczyć pod tym linkiem. Autorem tych świetnych zdjęć jest niezawodny Darek Buczyński.