II runda WPP. LZS OHI Frednowy - MKS Działdowo

II runda WPP

Już w nadchodzącą środę (21.08) MKS rozegra kolejny mecz. Tym razem w ramach Wojewódzkiego Pucharu Polski mierzyć się będziemy z LZS Frednowy.

LZS OHI Frednowy to drużyna z naszej grupy A klasy, która zwycięstwem rozpoczęła aktualny sezon. W pierwszym ligowym spotkaniu pokonała wysoko Zamek Kurzętnik 6-3. W I rundzie Wojewódzkiego Pucharu Polski Frednowy pokonali po dogrywce Delfin Rybno 4-3.

Mecz pucharowy będzie 8. potyczką obydwu zespołów. Do tej pory MKS wygrywał 4-krotnie, padł 1 remis i 2-krotnie lepsi okazywali się nasi rywale. Bilans bramkowy tych spotkań to 23 strzelone i 12 straconych przez MKS (co daje średnią 5 bramek na mecz).

Mecz LZS OHI Frednowy – MKS Działdowo rozegrany zostanie na stadionie gminnym we Frednowach w środę, 21 sierpnia o godzinie 17.00.