Kolejne wygrane MKS-u

W miniony weekend obydwie drużyny MKS-u grały spotkania wyjazdowe. Pierwsza drużyna wygrała w Kurzętniku, druga w Rudzienicach.

MKS

Podopieczni Macieja Wiśniewskiego rozegrali w Kurzętniku mecz 9. kolejki A Klasy. Przeciwnikiem naszej drużyny był miejscowy Zamek, który przed tą serią gier zajmował 9. lokatę w tabeli.

Skład MKS-u na to spotkanie:

Kolejne wygrane MKS-u. Skład na mecz z Zamkiem Kurzętnik (12.10.24)
Rezerwowi: Lemański (Br), Gawenda, Bąbalicki, Breski, Lemański.

MKS DZIAŁDOWO
1'
Początek spotkania
45'
Koniec I połowy
45'
Pierwsza połowa pod nasze dyktando, jednak bez klarownych sytuacji na strzelenie bramki.
46'
Dominik Sieński (w przerwie)
46'
Adrian Bąbalicki
46'
Początek II połowy
59'
Norbert Wróblewski
62'
Krystian Szczepański
65'
Adrian Bąbalicki po dośrodkowaniu Kacpra Jackowskiego
76'
Krystian Szczepański, będziemy grać w 10
81'
Patryk Świątkowski
82'
Hubert Madej dobija strzał Przemka Kalisza
90'
(+4) Kacper Szostek ponownie dośrodkowuje Jackowski
90'
(+4) Koniec spotkania

Podsumowanie:

MKS odniósł kolejne zwycięstwo w lidze i zachował status drużyny niepokonanej w tym sezonie. Po spotkaniu zapytaliśmy pierwszego trenera o o cenę tego spotkania:

“Duże słowa uznania należą się zespołowi za to, że przede wszystkim był konsekwentny w działaniu, że był spokojny, cierpliwy i wierzył do końca w naszą filozofię. Podążaliśmy za tym, co My chcemy robić na boisku i to jest dla nas najistotniejsze. Pomimo gry w 10 plan się nie zmienił, dążyliśmy uparcie do kolejnych goli broniąc przy tym skutecznie bramki. W tym stanie liczbowym strzeliliśmy 2 bramki. Od kiedy jestem w MKS Działdowo nie rozmawiam z chłopakami o determinacji, zaangażowaniu, walce na boisku z uwagi na to, iż to jest fundament rywalizacji. Drużyna świadomie pracuje na swój sukces wiedząc, że nic nam się nie należy. Mamy pewność siebie a zarazem WIELKĄ skromność.”

Kolejne spotkanie w lidze MKS rozegra także na wyjeździe. W sobotę (19.10) mierzyć się będziemy z KS Mroczno. Spotkanie rozegrane zostanie przy sztucznym oświetleniu, początek o godzinie 18.00.

MKS II

Druga drużyna grała swój mecz w Rudzienicach. W ramach 8. kolejki B Klasy, podopieczni Cezarego Kawczyńskiego mierzyli się z rezerwami Czarnych Rudzienice.

Do Rudzienic pojechali: Lemański Kacper (Br.), Czarnomski Marcel, Kłosowski Sebastian, Lemański Kuba, Suwiński Jakub, Breski Karol, Orzechowski Kacper, Sieński Dominik, Bąbalicki Adrian, Dunajski Michał, Gawenda Szymon oraz Morka Sergiusz (Br.), Rososiński Kuba, Wieczorek Mateusz, Krystowczyk Filip, Grejber Oskar.

MKS II DZIAŁDOWO
1'
18'
Szymon Gawenda
23'
Michał Dunajski
25'
Marcel Czarnomski
36'
40'
45'
46'
53'
58'
Michał Borkowski
60'
Mateusz Muzyka
70'
72'
74'
78'
80'
Kacper Lemański
90'
(+1) Koniec spotkania

Druga drużyna MKS-u demoluje drugą drużynę Czarnych Rudzienice 9-1. Jest to już 5. wygrana naszych rezerw w tym sezonie. po 7 kolejkach utrzymujemy 3. miejsce w tabeli.

W kolejną niedzielę, 20 września, MKS II rozegra spotkanie na działdowskim stadionie. Przeciwnikiem podopiecznych Cezarego Kawczyńskiego będzie Góra Idzbark.