UKS Orzeł Ulnowo - MKS Działdowo (10.06.2023). Mecz w Ulnowie

Mecz w Ulnowie

W sobotę, 10 czerwca 2023, seniorzy MKS Działdowo udadzą się na ostatni wyjazd w tym sezonie. Tym razem ich przeciwnikiem będzie drużyna UKS Orzeł Ulnowo.

Zespół UKS Orzeł Ulnowo zajmuje 10. miejsce w tabeli. W 24 dotychczas rozegranych spotkaniach zdobył 25 punktów (8 zwycięstw, 1 remis, 15 porażek). Bilans bramkowy Orła to 40 zdobytych i 72 stracone bramki. W ostatniej kolejce drużyna z Ulnowa wysoko przegrała w Janowcu Kościelnym 0-6.

MKS Działdowo przed tygodniem zapewnił sobie mistrzostwo A klasy gromiąc przyjezdnych z Osy Ząbrowo aż 8-0. W rundzie wiosennej jesteśmy jedyną niepokonaną drużyną w naszej grupie. Pomimo pewnego awansu do klasy okręgowej nasi piłkarze na pewno będą chcieli utrzymać tę passę.

Z Ulnowem mierzyliśmy się dotychczas 6-krotnie. MKS wygrał wszystkie mecze strzelając Orłowi 24 i tracąc 4 bramki. Jesienią na działdowskim stadionie wygraliśmy 5-0.

Ostatni mecz wyjazdowy w tym sezonie, nasi piłkarze rozegrają na boisku sportowym w Ulnowie. Początek spotkania o godzinie 16.00.