Rozkład jazdy na weekend 6-8.09.24

Piłkarski weekend w Działdowie

Najbliższy weekend w Działowie upłynie pod znakiem piłki nożnej. Domowe mecze rozegrają aż 3 drużyny MKS-u.

Drużyna Młodzików

Piłkarski weekend rozpoczniemy już w piątek. Na działdowskim stadionie swoje rozgrywki w I lidze wojewódzkiej rozpocznie zespół młodzików młodszych. Drużyna ta składa się z zawodników z rocznika 2013 i 2014, a jej trenerem jest Dariusz Karski. Nasz zespół młodzieżowy rywalizować będzie z drużyną Delfina Rybno. Początek spotkania o godzinie 17.00.

MKS

Nasza pierwsza drużyna zagra w sobotę. Do Działdowa zawita drużyna Drewneks-u Sampława. Drewneks umiarkowanie rozpoczął tegoroczne rozgrywki. W 3 rozegranych kolejkach A klasy Sampławianie zgromadzili na swoim koncie 4 punkty. Dotychczas wygrali 1 spotkanie, 1 zremisowali i odnieśli 1 porażkę, Pozwala im to na zajmowanie 7. miejsca w tabeli. Bilans bramkowy podopiecznych Krzysztofa Kressina to 7 zdobytych i 5 straconych goli.

Podopieczni Macieja Wiśniewskiego z kolei, mają na swoim koncie serię 3 ligowych zwycięstw bez straty bramki. Nasi piłkarze bez żadnych problemów pokonali drużyny z Dąbrówna, Frednowy i Iławy. Z kompletem 9 punktów liderujemy grupie 4. A klasy. MKS może pochwalić się imponującym bilansem 17 zdobytych goli.

Mecz MKS Działdowo – Drewneks Sampława rozegrany zostanie w sobotę, 7 września o godzinie 16.00. Zapraszamy wszystkich na działdowski stadion.

MKS II

Piłkarski weekend na działdowskim stadionie zakończymy w niedzielę. Swoje drugie spotkanie w sezonie rozegra druga drużyna MKS-u. Podopieczni Cezarego Kawczyńskiego wysoko wygrali przed 2 tygodniami na wyjeździe 5-1 z Orłem Ulnowo (w ostatniej kolejce nasza drużyna pauzowała). 3 punkty zdobyte w tym spotkaniu pozwalają na 3. lokatę w B-klasowej tabeli.

Żak Jamielnik to znana nam z rozgrywek A-klasowych drużyna, która w poprzednim sezonie spadła do klasy B. Dotychczas Żak rozegrał 2 spotkania, z których 1 zwyciężył i 1 przegrał (przed tygodniem z Orłem Ulnowo). Z dorobkiem 3 punktów zespół z Jamielnika zajmuje 5. pozycję w tabeli.

Mecz MKS II Działdowo – Żak Jamielnik odbędzie się w niedzielę, 8 września o godzinie 14.00.