Rozkład jazdy na weekend

W sobotę (24.08) zagramy pierwszy mecz w sezonie na własnym stadionie. MKS ponownie mierzyć się będzie z LZS Frednowy. Rezerwy rozpoczną sezon wyjazdem do Ulnowa.

MKS

Drużyna LZS OHI Frednowy wygrała swój pierwszy mecz w tym sezonie. Na własnym boisku pokonała Zamek Kurzętnik 6-3. MKS także zwyciężył w 1. kolejce, pokonując w Dąbrównie Vel 6-0. Z Frednowami zmierzymy się po raz drugi w przeciągu zaledwie 4 dni. W środę musieliśmy uznać wyższość rywali w rozgrywkach Wojewódzkiego Pucharu Polski. Czy podopiecznym trenera Macieja Wiśniewskiego uda się zrewanżować za to spotkanie?

Mecz MKS Działdowo – LZS OHI Frednowy rozegrany zostanie w sobotę (24 sierpnia) na działdowskim stadionie. Początek spotkania o godzinie 17.00. Serdecznie zapraszamy.

MKS II

Drużyna rezerw MKS-u rozpocznie rozgrywki B klasy niedzielnym wyjazdem do Ulnowa. Drużyna Orła w poprzednich rozgrywkach występowała w A klasie. Zajęła tam 13. miejsce (na 14 zespołów) i zaliczyła spadek do niższej klasy rozgrywkowej. MKS II rozegra swój drugi sezon w B klasie. W poprzednich rozgrywkach, składająca się głównie z młodych zawodników drużyna zajęła 6. miejsce. Od lipca nasza druga drużyna ma nowego szkoleniowca. Jerzego Szmita zastąpił na tym stanowisku, związany od wielu lat z klubem, Cezary Kawczyński.

Mecz Orzeł Ulnowo – MKS II Działdowo rozegrany zostanie w niedzielę (25 sierpnia) na boisku sportowym w Ulnowie o godzinie 13.00.