Rozkład jazdy na weekend (5-6.10.24)

Rozkład jazdy na weekend

W sobotę rozegrane zostaną DERBY POWIATU w A Klasie, do Działdowa przyjedzie Delfin Rybno. W niedzielę w B Klasie rezerwy MKS-u podejmować będą Wel Bratian.

MKS

Podopieczni Macieja Wiśniewskiego, po 3 wyjazdowych spotkaniach, powrócą na działdowski stadion, gdzie rozegrane zostaną derby powiatu działdowskiego z Delfinem Rybno.

GSZS Delfin Rybno zajmuje aktualnie 4. miejsce w naszej grupie. Na swoim koncie posiada 12 punktów i bilans bramkowy 19-12. W 7 rozegranych meczach Delfin 4-krotnie zwyciężał (w tym 3 ostatnie spotkania) i 3-krotnie przegrywał. Przed tygodniem podopieczni Radosława Wasielewskiego pokonali na własnym boisku Zamek Kurzętnik 4-1.

MKS z kolei lideruje rozgrywkom A Klasy w grupie 4. Z 7 rozegranych spotkań 6 razy zwyciężaliśmy i tylko 1 mecz zakończył się remisem. 32 strzelone i 6 straconych bramek pozwoliło zgromadzić 19 punktów. W ostatniej kolejce pewnie pokonaliśmy Olimpię w Kisielicach 6-2.

Sobotnie spotkanie będzie 3. potyczką obydwu drużyn. W poprzednim sezonie rywalizowaliśmy z Delfinem w rozgrywkach Klasy Okręgowej. Obydwa mecze wygrał MKS, jesienią w Działdowie 4-0 i wiosną w Rybnie 2-1.

Mecz MKS Działdowo – Delfin Rybno rozegrany zostanie na działdowskim stadionie w sobotę, 5 października o godzinie 15.00.

MKS II

Podopieczni Cezarego Kawczyńskiego także zagrają w Działdowie. Na stadionie przy Robotniczej 10 podejmować będą Wel Bratian.

KS Wel AT4B Bratian to 8. drużna w 4. grupie B Klasy. 2 zwycięstwa oraz 3 porażki zapewniły 6 punktów drużynie z Bratiana. W ostatniej kolejce Wel pokonał na własnym obiekcie Orła Ulnowo 3-0.

Nasze rezerwy doznały przed tygodniem pierwszej porażki w sezonie. W mocno okrojonym składzie uległy na wyjeździe liderowi ze Smykówka 2-4. Jednak 3 zwycięstwa i 1 remis w pozostałych meczach tego sezonu sprawiły, że drugi MKS z dorobkiem 10 punktów zajmuje wysoką 3. pozycję w tabeli.

Mecz MKS II Działdowo – Wel Bratian odbędzie się w niedzielę, 6 października. Pierwszy gwizdek na działdowskim stadionie rozlegnie się o godzinie 14.30.

Serdecznie zapraszamy na obydwa spotkania!