Rozkład jazdy na weekend (19-20.10.24)

Rozkład jazdy na weekend

W nadchodzący weekend obydwie drużyny MKS-u powalczą o kolejne punkty. W sobotę pierwsza drużyna zagra w Mrocznie, w niedzielę druga na działdowskim stadionie.

MKS

Podopieczni Macieja Wiśniewskiego o 9. zwycięstwo w sezonie zagrają w Mrocznie i będą zdecydowanym faworytem sobotniego spotkania z miejscowym Klubem Sportowym.

KS Mroczno to aktualnie 10. zespół naszej grupy A Klasy. W 9 rozegranych meczach zdobył 9 punktów (3 zwycięstwa, 6 porażek), strzelając 20 i tracąc 30 bramek. W poprzedniej kolejce podopieczni Rafała Jaroszewskiego minimalnie przegrali w Iławie z Rozwojem 1-2.

MKS kontynuuje serię gier bez porażki. Kolejne zwycięstwo nasi piłkarze odnieśli w Kurzętniku, pokonując tamtejszy Zamek 3-0. Jak dotąd triumfowaliśmy w 8 spotkaniach, odnosząc 1 remis. Z dorobkiem 25 punktów i najlepszym bilansem bramkowym (41-8) zajmujemy 1. miejsce w tabeli.

Z drużyną z Mroczna rozegraliśmy 4 oficjalne spotkania w historii. Wszystkie 4 kończyły się zwycięstwem MKS-u i padło w nich 16 bramek (14 dla MKS-u i 2 dla Mroczna).

Mecz KS Mroczno – MKS Działdowo rozegrany zostanie w sobotę, 19 października, na boisku w Mrocznie. Początek spotkania o godzinie 18.00.

MKS II

W niedzielę z kolei zapraszamy wszystkich na działdowski stadion. Swoje spotkanie rozegra druga drużyna MKS. Rywalem podopiecznych Cezarego Kawczyńskiego będzie Góra Idzbark.

LKS Góra Idzbark zajmuje 7. pozycję w grupie 4. B Klasy. Na swoim koncie ma 9 punktów, 3 zwycięstwa i 4 porażki w 7 spotkaniach. Tydzień temu Góra pokonała na własnym boisku Orła Ulnowo 2-1.

Nasza druga drużyna ma za sobą bardzo udany wyjazd do Rudzienic, gdzie rozgromiła rezerwy Czarnych aż 9-1. Z dorobkiem 5 zwycięstw, 1 remisu, 1 porażki i sumą 16 punktów plasujemy się na 3. lokacie w tabeli.

Mecz MKS II Działdowo – LKS Góra Idzbark odbędzie się w niedzielę, 20 października na działdowskim stadionie, pierwszy gwizdek o godzinie 13.00.

Młodzik

W poniedziałek z kolei, także na działdowskim stadionie, swoje spotkanie rozegra drużyna młodzika młodszego. Podopieczni Dariusza Karskiego rywalizować będą z rówieśnikami z Kozłowa.

MKS Działdowo (Młodzik) – GKS Colet Kozłowo (Młodzik) rozegrany zostanie w poniedziałek, 21 października, o godzinie 16.30.