Rozkład jazdy (16-17.09)

Rozkład jazdy na najbliższy weekend

Przed nami kolejne zmagania naszych drużyn. MKS Działdowo uda się na daleki wyjazd do Braniewa, MKS II zagra w Działdowie.

MKS Działdowo

Podopieczni Piotra Figurskiego rozegrają mecz Klasy Okręgowej w dalekim Braniewie. Na nowo wyremontowanym stadionie mierzyć się będą z tamtejszą Zatoką.

Zatoka Braniewo to aktualnie 5. drużyna naszej grupy. Na swoim koncie zgromadziła dotychczas 12 punktów (3 wygrane i 3 remisy) i jest jedną z dwóch drużyn, które nie przegrały jeszcze meczu w obecnym sezonie. Przed tygodniem Smoki zremisowały 1-1 z Czarnymi w Rudzienicach.

Nasza pierwsza drużyna, po zeszłotygodniowej porażce z Unią Susz zajmuje 11. miejsce w tabeli. W 6 rozegranych meczach MKS odniósł 2 zwycięstwa i 4 porażki, co daje nam 6 punktów.

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17.00 na stadionie miejskim w Braniewie.

MKS II Działdowo

Podopiecznych Jerzego Szmita z kolei, zobaczyć będzie można na działdowskim stadionie. Przeciwnikami naszej drużyny rezerw będzie Zamek Kurzętnik.

Drużyna z Kurzętnika po 4 kolejkach Klasy B zajmuje pierwszą pozycję w tabeli (z kompletem 12 punktów). Przed tygodniem wysoko pokonała na własnym stadionie rezerwy GKS Szczytno 6-0.

Za naszymi młodymi zawodnikami dość niespodziewana porażka w ostatniej kolejce. W Kazanicach minimalnie ulegliśmy Torpedzie Rożental 0-1. Z dorobkiem 9 punktów, MKS II zajmuje 3. miejsce w tabeli.

Mecz MKS II Działdowo – KS Zamek Kurzętnik rozegrany zostanie na działdowskim stadionie, w niedzielę (17 września) o godzinie 15.00. Serdecznie zapraszamy na to spotkanie!