Jerzy Szmit

Trener Szmit odchodzi z MKS-u

Zarząd Miejskiego Klubu Sportowego „Działdowo” informuje, że z końcem czerwca z klubem pożegnał się trener Jerzy Szmit.

Trener Szmit z MKS-em związany był od lipca 2019 roku. W tym czasie prowadził naszych juniorów młodszych (40 meczów), juniorów starszych (26 meczów), rezerwy w B Klasie (20 meczów), a także epizodycznie pierwszą drużynę (1 spotkanie). Podczas swojej 5-letniej przygody na ławce trenera MKS-u zasiadał łącznie 87 razy. Nasze drużyny pod jego okiem odniosły 53 zwycięstwa (60,9 %), 12 remisów (13,8 %) oraz 22 porażki (25,3 %).

Trenerowi Szmitowi bardzo serdecznie dziękujemy za współpracę i wkład w rozwój piłkarski klubu. Jednocześnie życzymy dalszych sukcesów w trenerskiej karierze!

Informację o następcy trenera Szmita, a także o tym jak wyglądają przygotowania do nowego sezonu, opublikujemy jeszcze w tym tygodniu.