Wygrana w Iławie (31.08.24)

Wygrana w Iławie

W ostatniej kolejce A Klasy (31.08) MKS pokonał na wyjeździe UKS Rozwój Iława 3-0. Jest to 3. zwycięstwo naszej drużyny w tegorocznych rozgrywkach.

Wyjściowa 11 MKS-u:

Wygrana w Iławie (31.08.24). Skład MKSu
Rezerwowi: Lemański (BR), Rososiński, Bąbalicki, Dunajski, Lemański, Czarnecki.

MKS DZIAŁDOWO
1'
Początek I połowy
19'
Kacper Szostek, asysta Szczepańskiego
45'
Koniec I połowy
46'
Początek II połowy
60'
Krystian Szczepański (asysta Brzeziński)
65'
Hubert Madej (asysta Brzeziński)
79'
Kacper Szostek
79'
Kuba Rososiński
82'
Dominik Sieński
82'
Michał Dunajski
90'
(+3) Koniec spotkania

Podsumowanie:

Trener Maciej Wiśniewski, po spotkaniu:

Do meczu z Rozwojem przystąpiliśmy bez naszych czterech kluczowych zawodników, którzy z różnych powodów nie zagrali w tym meczu. Znając swoją wartość i to jaką kadrą dysponujemy, podeszliśmy do przeciwnika z dużym szacunkiem. Skupiliśmy się na naszych atutach, by wykorzystać je w jak najlepszym stopniu. Gospodarze to bardzo dobra, młoda drużyna z pomysłem na grę. Gratulacje dla zespołu, dla każdego bez wyjątku, bo to wspólny nasz sukces. Super, bo bardzo mi na tym zależy by nie tracić goli, do tego też jesteśmy skuteczni. Teraz czas na odpoczynek no i ostatni dzień wakacji. Miłej niedzieli!

MKS notuje 3. wygraną w 3. meczu. W tym sezonie nie straciliśmy jeszcze bramki. Z kompletem punktów pozostajemy na 1. miejscu w tabeli.

Kolejne spotkanie MKS zagra 7 września (sobota) na działdowskim stadionie. Przeciwnikiem naszej drużyny będzie Drewneks Sampława.