KS Unia Susz - MKS Działdowo (13.04.24)

Wyjazd do Susza

Kolejny mecz MKS Działdowo rozegra na wyjeździe. W sobotę (13.04) podopieczni Macieja Wiśniewskiego zmierzą się w Suszu z miejscową Unią.

KS Unia Susz rozegrała w tym sezonie Klasy Okręgowej 19 spotkań (o jedno mniej niż MKS), w których zdobyła 28 punktów. Dotychczas suszanie 8-krotnie okazywali się lepsi od rywali, 4-krotnie remisowali i 7-krotnie uznawali ich wyższość. Bilans bramkowy Unii to 38 bramek strzelonych i 40 straconych. W ostatniej kolejce drużyna z Susza zremisowała z Czarnymi w Rudzienicach 2-2.

MKS ma za sobą nieudane spotkanie z Drwęcą Nowe Miasto Lubawskie. Na działdowskim stadionie, pomimo stwarzanych sytuacji ulegliśmy gościom 0-1. W 20 rozegranych spotkaniach tego sezony nasi piłkarze odnieśli 5 zwycięstw, 1 mecz zremisowali i doznali 14 porażek. Z dorobkiem 16 punktów zajmujemy 13. miejsce w tabeli, bilans bramkowy MKS-u to 29-53.

Z drużyną Unii Susz mierzyliśmy się tylko raz. Jesienią ubiegłego roku na działdowskim stadionie nieznacznie ulegliśmy 1-2.

Mecz KS Unia Susz – MKS Działdowo rozegrany zostanie na stadionie miejskim w Suszu. Początek spotkania zaplanowany jest na godzinę 16:00.


A w niedzielę, 14 kwietnia o godzinie 16:00 zapraszamy wszystkich na DERBY DZIAŁDOWA! Na działdowskim stadionie odbędzie się mecz pomiędzy MKS II Działdowo i ADP Działdowo. To trzeba zobaczyć!!!