Zwycięstwo z Sampławą (7.09.2024)

Zwycięstwo z Sampławą

W sobotę (7.09) MKS odniósł kolejne zwycięstwo w A Klasie. Tym razem wyższość naszych piłkarzy uznać musiał Drewneks Sampława. Było to 4. zwycięstwo podopiecznych Macieja Wiśniewskiego z rzędu.

Skład MKS-u:

Zwycięstwo z Sampławą (7.09.240. Skład wyjściowy MKS-u.
Rezerwowi: Lemański (Br), Czarnomski, Graszek, Rososiński, Bartkowski, Breski, Dunajski.

[Relacja]:

MKS DZIAŁDOWO
(0
0)
Drewneks Sampława
Początek spotkania
Kacper Szostek
Adam Dybich
Przemek Kalisz precycyjnie strzela z rzutu wolnego
(+1) Przerwa
Krystian Jędraszek (kontuzja)
Kacper Bartkowski
Początek II połowy
Łukasz Wietecha
Przemek Kalisz ponownie z rzutu wolnego
Sebastian Kłosowski
Paweł Graszek
Kacper Szostek bramka nr 8 w sezonie
Kacper Szostek
Kuba Rososiński
Dominik Sieński
Karol Breski
Kacper Jackowski
Paweł Graszek w słupek z 16 metra
Hubert Madej fauluje w polu karnym
Andrzej Podlaszewski z rzutu karnego
Krystian Szczepański
Michał Dunajski
Paweł Graszek
(+4) Koniec spotkania

Podsumowanie:

MKS wygrał z Drewneksem Sampława 5-1. Po 4. zwycięstwie w 4. kolejce A Klasy umacniamy się na pierwszym miejscu w tabeli. Trener Wiśniewski po meczu powiedział:

Patrząc na cały ten tydzień pracy muszę powiedzieć, że wyszło super. Sporo sytuacji, które zaistniały sprawiły, że pracowaliśmy skoncentrowani i w super atmosferze. Sam mecz był rozegrany jak na ten poziom w dobrym tempie. Wykorzystaliśmy swoje atuty i możemy cieszyć się z 3 punktów. Stworzyła się ciekawa grupa mogąca zrobić dużo, dużo więcej. Tworzymy jedność, co powoduje że nie jest nas łatwo złamać.

Na naszym fanepage-u możecie obejrzeć zdjęcia z tego spotkania, których autorem oczywiście jest Darek Buczyński.

Przed MKS-em seria gier wyjazdowych. W kolejnych tygodniach wyjedziemy do Szymbarku, Radomna i Kisielic. Na działdowski stadion powrócimy dopiero 5 października w meczu przeciwko Delfinowi Rybno.