MKS Działdowo - LKS Wel Lidzbark

Zapraszamy na derby powiatu!

W nadchodzącą sobotę, 15 października 2022 o godzinie 15:00, na działdowskim stadionie rozegrane zostaną derby powiatu działdowskiego. W 10. kolejce grupy IV A Klasy, MKS Działdowo podejmie LKS Wel Lidzbark.

Nasza drużyna zmierzy się z Welem po raz 6-ty. W pięciu poprzednich pojedynkach odnieśliśmy 1 zwycięstwo, 1 raz przegraliśmy i aż 3 razy padł remis. Bilans bramkowy tych spotkań to 7-9 na niekorzyść MKSu. W poprzednim sezonie obydwa spotkania, zarówno w Działdowie jak i w Lidzbarku, kończyły się bezbramkowym remisem.

Przed 10. kolejką drużyna Welu zajmuje 4. miejsce w tabeli z dorobkiem 16 punktów (5 zwycięstw, 1 remis, 3 porażki). W poprzedniej kolejce, na własnym boisku, drużyna z Lidzbarka przerwała zwycięską passę Janowca Kościelnego, remisując z Orłem 1-1.

MKS Działdowo, po passie 8 wygranych w sezonie i porażce w ostatniej kolejce, plasuje się na 2. pozycji. Z dorobkiem 24 punktów tracimy 1 punkt do lidera z Janowca.

Nadchodzący mecz zapowiada się na pełen emocji i walki. Nasi piłkarze będą chcieli udowodnić, że ostatnie potknięcie we Frednowy było drobnym wypadkiem przy pracy. Wsparcie i doping na pewno pomoże im w osiągnięciu dobrego rezultatu.

Zapraszamy na mecz!