Rozkład jazdy (21-22.10.23)

Rozkład jazdy na najbliższy weekend

W najbliższy weekend obydwie nasze drużyny będzie można zobaczyć na działdowskim stadionie. Pierwsza drużyna podejmować będzie Huragan, druga rezerwy Gwardii.

MKS

Podopieczni Piotra Figurskiego zmierzą się z zajmującym 6. miejsce Huraganem Morąg. Morążanie mają za sobą dwie pokaźne wygrane z rzędu (przed tygodniem z Czarnymi Rudzienice 5-0, przed dwoma z Kormoranem Zwierzewo 6-1). Nasz sobotni rywal zgromadził do tej pory 18 punktów (5 zwycięstw, 3 remisy i 3 porażki)

Za naszą drużyną z kolei 3 porażki z rzędu (w tym przed tygodniem w Pasłęku 1-5). 9 punktów na koncie (3 zwycięstwa, 8 porażek) pozwala na 13. lokatę w tabeli. Czas na przełamanie.

Spotkanie MKS Działdowo – MKS Huragan Morąg już w najbliższą sobotę (21.10) o godzinie 15.00. Zapraszamy serdecznie na działdowski stadion.

MKS II

Rezerwy MKS-u podejmować będą rezerwy Gwardii Szczytno. Druga drużyna Gwardii zajmuje aktualnie 10. miejsce w 3. grupie B klasy. W 9 kolejkach 3-krotnie triumfowała i 6-krotnie doznawała porażki (bilans bramkowym 16-27). Przed tygodniem, w derbach Szczytna, zwyciężyła rezerwy GKS-u 1-0.

Podopieczni trenera Szmita mają za sobą z kolei wyjazdowe zwycięstwo z Leśnikiem Nowe Ramuki. Na boisku w Nowej Wsi MKS II zwyciężył 2-0. Była to 6. wygrana naszych rezerw w tym sezonie. Dokładając 1 remis i 2 porażki zdobyliśmy 19 punktów, co jest 3. dorobkiem w lidze (bilans bramkowy 27-6).

Na mecz MKS II Działdowo – SKS Gwarsia II Szczytno zapraszamy w niedzielę (22.10) na działdowski stadion. Początek spotkania o godzinie 13.00.