Ważny wyjazd do Miłomłyna. Tęcza Miłomłyn - MKS Działdowo (23.03)

Ważny wyjazd do Miłomłyna

W sobotę (23.03) naszą drużynę czeka niezwykle ważny mecz w klasie okręgowej. Zagramy z bezpośrednim rywalem w tabeli.

Tęcza Miłomłyn plasuje się tuż za plecami MKS-u. Z dorobkiem 11 punktów w 17 spotkaniach zajmuje 14. miejsce. Drużyna z Miłomłyna ma na swoim koncie 3 zwycięstwa, 2 remisy oraz 12 porażek. W poprzedniej kolejce Tęcza uległa na własnym boisku Czarnym Rudzienice 1-3.

Nasi piłkarze mają za sobą środowe starcie z 3-ligową Concordią Elbląg w rozgrywkach Wojewódzkiego Pucharu Polski. Po pełnym zaangażowania meczu ulegliśmy obrońcom trofeum po bramce straconej w 88. minucie spotkania. Mecz ten jednak pokazał, że śmiało możemy liczyć na dobrą postawę podopiecznych Macieja Wiśniewskiego, także w rozgrywkach ligowych.

Jednopunktowa przewaga MKS-u nad sobotnim rywalem sprawia, że będzie to mecz z kategorii ‘o 6 punktów’. Przypomnieć należy, że jesienią na działdowskim stadionie przegraliśmy z Tęczą 0-2. Liczymy na to, że nasi zawodnicy udanie zrewanżują się za to spotkanie.

Mecz LKS Tęcza Miłomłyn – MKS Działdowo rozegrany zostanie na stadionie miejskim w Miłomłynie, w sobotę 23 marca o godzinie 15:00.